Okna & dveře| Dveře| Bezpečnostní dveře Sherlock

Bezpečnostní dveře Sherlock: Chraňte sebe i svůj majetek.


Chcete chránit Váš domov před nevítaným návštěvníkem? Kupte si bezpečnostní dveře Sherlock s certifikátem ze státní zkušebny a NBÚ (národního bezpečnostního úřadu).

Naše bezpečnostní dveře, ocelová konstrukce s výztuhami také z kalené oceli a vícebodovým zamykáním se zárukou 6 let, patří mezi nejodolnější výrobky na trhu. Naše bezpečnostní bytové dveře jsou současně protihlukové a protipožární. Nenechte se ošálit nekalou konkurencí, ptejte se na výplň dveřní zárubně, na materiál dveřního křídla, na hmotnost bezpečnostních dveří, na způsob zajištění bezpečnosti kování a zejména na certifikaci. Až pak se rozhodněte, který výrobek je pro Vás optimální.

Naše bezpečnostní dveře se vyrábějí podle evropské normy ČSN ENV 1627 a jsou testovány v akreditovaných zkušebnách. Podle způsobu napadení s předem určenou sadou nářadí a určeného času překonávání se jednotlivé bezpečnostní dveře řadí do bezpečnostních tříd 2 až 4.


bezpečnostní dveře Sherlock Mladá Boleslav bezpečnostní dveře Sherlock Mladá Boleslav bezpečnostní dveře Sherlock Bakov nad Jizerou bezpečnostní dveře Sherlock Bakov nad Jizerou