Okna & dveře| Bezpečnostní systémy| Bezpečnostní dveře Sherlock

Bytové bezpečnostní dveře Sherlock: Chraňte sebe i svůj majetek.


Jak se nejlépe uchránit před zloději? Aktivním způsobem ochrany, volbou kvalitních bezpečnostních prvků a to zejména volbou certifikovaných vstupních dveří do vaše domu a bytu. Koupíte-li bezpečnostní dveře Sherlock s certifikátem ze státní zkušebny a NBÚ (národního bezpečnostního úřadu), pak si takovou ochranu zajistíte.

Naše bezpečnostní dveře tvoří plošná konstrukce s řadou výztuh z kalené oceli. Dveře jsou opatřeny kvalitním vícebodovým zamykáním se zárukou 6 let, bezpečnostním vrchním kování a bezpečnostními zámky a vložkami. Pod dýhou, která plní pouze estetickou funkci, se skrývá masivní třímilimetrový ocelový plech. Naše bezpečnostní bytové dveře jsou současně protihlukové a protipožární. To nás výrazně posouvá před ostatní konkurenty na trhu.

Bezpečnostní dveře Sherlock jsou testovány v akreditovaných zkušebnách podle evropské normy ČSN ENV 1627 na třídu bezpečnosti 2 až 4 a jsou tak jedinečnou zárukou Vaší ochrany.


bezpečnostní dveře Sherlock Mnichovo Hradiště bezpečnostní dveře Sherlock Mnichovo Hradiště bezpečnostní dveře Sherlock Mnichovo Hradiště bytové dveře Sherlock Turnov