Okna & dveře| Posuvné dveře| Posuvné bezrámové dveře Sky[e]Motion

Sky[e]Motion od RIN-ALu.
Posuvné bezrámové dveře.


Prestižní výrobek Sky[e]Motion, to jsou posuvné bezrámové dveře do exteriéru i interiéru založené na systémech Schüco ASS 77PD a Schüco ASS 39PD. Elegantní způsob jak propojit obytnou část se zahradou a nenechat se rušit profily. Čisté bezrámové dveře s tenkou linií středového profilu. Jinak nic, jen volný průhled.

Hladký chod zajišťuje nové řešení posuvu s kolečky integrovanými v rámu. Přejete si ruční nebo elektrický posuv, volba je jen na Vás, spolu s tím můžete zvolit i řadu bezpečnostních prvků, snímacích zařízení a přístupových systémů.

Naše posuvné bezrámové dveře Sky[e]Motion, to je moderní řešení vhodné i pro místní klimatické podmínky. Profily se vyznačují extrémní tepelnou izolací. Cena produktu odpovídá jedinečnosti řešení. Jedinečnost řešení pak odpovídá vyjímečnosti projektu. Avšak můžete si být 100% jisti, že taková okna/dveře nenajdete na každém druhé domě.

I když okna... To nejsou jen okna, to je prostě výhled!


Sky[e]Motion posuvné bezrámové dveře bezrámové zasklení ASS 77 PD Sky[e]Motion posuvné bezrámové dveře ASS 77 PD Sky[e]Motion bezrámové zasklení