Okna & dveře| Okna| Střešní a ateliérová okna

Střešní a ateliérová okna RIN-AL: Obloze na dosah


Nejen klasická střešní okna mohou prosvětlit Vaši střechu. S naším programem střešních a ateliérových oken na míru Vás ve Vašem výhledu na nebe nic neomezuje. Rozmanitá řešení pro šikmé i ploché střechy, střešní okna a střešní balkóny Fakro, nebo individuální řešení v kombinaci pevných, výklopných a posuvných elementů. To je nabídka střešních a ateliérových oken RIN-AL.

Naše střešní ateliérová okna jsou vhodná pro všechny prostory, zimní zahrady, zastřešení restaurací, bazénové haly, zastřešení bazénů, podkrovní prostory s potřebou horního osvětlení jako ateliérová okna. Ven výklopná střešní okna umožňují realizace již o 7st. sklonu střechy. Posuvná střešní okna pak nabízejí vysunutí až 65% plochy střechy a přímý kontakt s otevřenou oblohou. Obě varianty otvírání pak zajišťují vysokou účinnost větrání.


střešní okna pro ploché střechy Mladá Boleslav hliníková ateliérová okna Mladá Boleslav střešní okna velkoplošná ateliérová okna

Střešní a ateliérová okna RIN-AL

• typová střešní okna Roto a Velux
• ateliérová okna na míru v hliníkové a dřevohliníkovém provedení
• pevné, posuvné, kyvné a ven výklopné elementy
• v kombinaci se sítěmi proti hmyzu a s vnitřních a venkovním stíněním
• ruční či elektrické ovládání
• dešťová, větrové, sluneční, teplotní, kouřová a vlhkostní čidla jsou samozřejmostí
• zasklení v celém rozsahu aktuální nabídky na trhu
• barevná rozmanitost 200 barev ral, 200 metalických barev a eloxů
• i v provedení EuroPassiv pro nízkoenergetické a pasivní domy
• s možností instalace RWA systémů

Naše nabídka střešních oken:

Střešní okna pro šikmé střechy

střešní okna Velux Mladá Boleslav

Nabízíme špičková střešní okna Fakro.

Dřevěná a plastová střešní okna s vnějším opláštěním v hliníku, titanzinku či mědi. Široký sortiment rozměrů. Několik typů otvírání. Rozsáhlá nabídka doplňků - od stínění a sítí proi hmyzu až po osazovací prvky a lemování. To vše nabízí Fakro - řešení pro špičková střešní okna.

Dostupné parametry:
Uw = až 0,58 W/m2K

Střešní okna pro ploché střechy

plochá střešní okna Fakro Mladá Boleslav

Řada investorů preferuje moderní vzhled minimalistických a funkcionalistických staveb s plochou střechou. Aby světelná pohoda místností byla co nejlepší, nabízíme Vám dvě řady střešních oken pro ploché střechy.

Plochá a oblouková střešní okna, jejichž rám je vyroben z vícekomorových PVC profilů vyplněných tepelnou izolací. Okna jsou zasklená izolačním sklem nebo vydutým polykarbonátem a mají integrovaný elektromotor s dešťovým čidlem pro snadné ovládání. Další doplňky můžete volit dle Vaší libosti.

Dostupné parametry:
Uw = až 0,55 W/m2K
Rw = až xxx dB
rozměr: max. 1200*2200mm

Velkoplošná ateliérová okna na míru

Ateliérová okna Mladá Boleslav

Vyrábíme velkoplošná hliníková ateliérová okna z profilů Schüco.

Samonosná hliníková konstrukce fasádní systému s možností integrovat ven výklopná střešní okna na ruční i elektrický pohon. Rozmanitá řešení dle Vašeho návrhu, členění oken bez omezení Vaší představivosti, velká skla umožňující nádherné výhledy. To je naše nabídka ateliérových oken. Neváhejte se na nás obrátit s Vaším návrhem, každý projekt je pro nás výzvou k inovativním řešením.

Dostupné parametry:
Uw = až 0,76 W/m2K
Rw = až 48 dB
rozměr: prakticky bez omezení

Pochozí střešní okna a světlíky

Pochozí střešní světlíky  Mladá Boleslav

Náš inovativní produkt se jmenuje pochozí střešní světlík. Jedna se o střešní světlíky s hliníkovou nosnou konstrukcí s přerušeným tepelným mostem a plochým pochozí izolačním dvojskle či trojsklem.

Špičková konstrukce na bázi profilů Schüco, bezkonkurenční řešení odvodnění včetně odvodu kondenzátu a náš vlastní systém zasklení konstrukce přináší řadu uživatelských výhod. Nechte se unášet krásou střešního světlíku a pokud máte odvahu, vstupte na transparentní sklo a procházejte se po něm.

Dostupné parametry:
Uw = až 0,76 W/m2K
Rw = až 43 dB
rozměr: prakticky bez omezení