Okna & dveře| Posuvné dveře| Posuvné dveře

Posuvné dveře RIN-AL: šetří Váš prostor


Co tahle nenáročně zvětšit prostor Vašeho domu osazením posuvných namísto otvíravých elementů. Naše hliníkové posuvné dveře jsou pro Vás vynikající volbou. Dvoukolejnicové a tříkolejnicové systémy, které umožňují otevření až 66% plochy otvoru. Zdvižné kování a staticky optimální profily, jež i v extrémech (jedno křídlo 4,5 x 3 metry resp. 1,5 * 6 metrů) prokazují svou funkčnost a estetickou kvalitu.

Naše moderní posuvné dveře z profilů Schüco, Yawal a Heroal jsou tou správnou volbou pro Váš dům. Posuvné dveře Schüco ASS70 s vynikající tepelnou izolací, systémovým kováním a zcela jistě také prestižní značkou anebo odborně velmi zdařilý systém Yawal DP150 s dosud nepřekonaným poměrem cena/tepelná izolace, kováním s únosností 400kg a možností osazení výztuh pro nadrozměrné výrobky? Anebo si přejete posuvné dveře z profilů Heroal S77 s unikátním řešením nízkého prahu? To je naše nabídka pro posuvné dveře, která zahrnuje veškerá dostupná technická řešení na půdorysu tří systémů.


HS portál Hliníkové posuvné dveře Zdvižně-posuvné dveře Schüco HS portál

Naše nabídka pro posuvné dveře:

Schüco ASS 50.NI

hliníkové posuvné dveře Liberec

Posuvné dveře bez přerušeného tepelného mostu pro osazení v interiéru anebo v prostorech nenáročných na tepelnou pohodu uživatele (nevytápěné zimní zahrady, skladovací prostory apod.)

Dostupné parametry:
Uf = npd
stavební hloubky:
::120mm dvoukolejnice

Schüco ASS 70.HI

hliníkové dveře Liberec

Ucelený systém hliníkových posuvných dveří s vynikající tepelnou izolací a řešení řady specifických detailů, zejména zapuštění kolejnice do podlahy a dalších stavebních konstrukcí, vyztužení pro nadrozměrné prvky apod.

Dostupné parametry:
Uf = až 2,00 W/m2K
stavební hloubky:
::160mm dvoukolejnice
::194mm jednokolejnice
::250mm trojkolejnice

Yawal DP 150

posuvné dveře Liberec

Vynikající systém posuvných dveří s nejlepším poměrem cena výrobku/tepelná izolace. Systém řeší řadu specifických detailů včetně tzv. volného rohu tj. doukřídlových posuvných dveří přes roh, kde po otevření nezůstává žádný profil.

Dostupné parametry:
Uf = až 1,90 W/m2K
stavební hloubky:
::150mm dvoukolejnice
::150mm jednokolejnice
::225mm trojkolejnice

Heroal S 77.HI

posuvné dveře Liberec

Sofostikovaný systém pro hliníkové posuvné dveře s jedinečným řešením nízkého prahu. Posuvné dveře vhodné zejména do místa, kde není možné spodní profily zapustit do stavební konstrukce.

Dostupné parametry:
Uf = až 2,00 W/m2K
stavební hloubky:
::178mm dvoukolejnice
::279mm trojkolejnice