Balkóny a terasy

Ucelený sortiment pro Vaše balkóny, lodžie a terasy.


RIN-AL Vám nabízí kompletní spektrum výrobků pro Vaše balkóny, lodžie či terasy. Ať se jedná o zábradlí, zasklení či zatřešení těchto prostorů, máme pro Vás vždy řešení. Kombinace materiálů jako jsou sklo, hliník, nerez či dřevo zajistíte optimální poměr výkonu a ceny.

Naše elegantní hliníkové pergoly - zastřešení terasy, balkonu či lodžie Vám nabízí nepřeberné množství tvarových a barevných variant. Hliníkové zastřešení terasy má řadu nesporných výhod. Je samonosné a přitom subtilní, vysoce stabilní a prakticky bezúdržbové. Finální vzhled hliníkového zastřešení terasy je téměř dokonalý a stavá se skutečným architektonickým prvkem.

Na terasu a balkón patří také zábradlí. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství typů zábradlí. Od klasického sloupkového, přes lankové z nerezové oceli až po celoskleněné zábradlí s vetknutím do podlahy. Zábradlí pro terasy stejně jako pro schodiště a nakonec také zábradlí pro francouzská okna. Je jen na Vás co si v našem sortimentu vyberete.

A v neposlední řadě zasklení balkónů, lodžií a také teras. Od celoskleněných skládacích systémů po zateplené hliníkové posuvné dveře. Široká nabídka vlastních výrobků je naší hlavní předností. Neváhejte se zeptat na Vaše nejsmělejší plány, jistě nalezneme řešení pro Vaše zasklení lodžie, závětrnou stěnu, nebo prostě jen protihlukovou zábranu zabraňující šíření hluku od Vašeho souseda.

Ve všech oborech činnosti nabízíme inovativní přístup. Hledáme nová, efektivnější nebo netradiční řešení. Jsme nakloněni Vašim atypickým přáním, rádi se při práci učíme novým věcem. Proto se budeme zabývat každým Vaším nápadem a budeme hedat cestu jak jej zrealizovat.

zastřešení terasy skleněné zábradlí zasklení balkónu Mladá Boleslav zastřešení terasy

Naše nabídka pro terasy, balkóny a lodžie:

Zastřešení terasy

Zastřešení terasy Liberec

...

Zasklení balkónů a lodžií

Zasklení balkónů a lodžií

...

Zastřešení balkónů a lodžií

Zastřešení balkónů a lodžií

...

Zábradlí

zábradlí

...