Okna & dveře| Bezpečnostní systémy

Bezpečnostní systémy RIN-AL: pro každý případ to správné řešení

Pro zajištění dostatečné úrovně zabezpečení není nutné vzdát se architektonické představy o kvalitním vnějším vzhledu. RIN-AL Vám nabízí zabezpečení, které není na první pohled patrné, avšak dokáže čelit nejen životu nebezpečným situacím, ale i vloupání či poškozování Vašeho majetku. Zachovány zůstávají také možnosti kreativního řešení individuálních tvarů a barevného uspořádání.

Přehled bezpečnostních systémů v naší nabídce

Bytové dveře Sherlock. Pro každý byt v novostavbě či stávajícím objektu. Ve třetí i čtvrté třídě bezpečnosti a s požární odolností od 30 do 120 minut. To jsou kvalitní certifikované a ověřené bezpečnostní dveře.

Požárně odolné systémy Schüco a Yawal. V dokonalém designu, variace řešení stejná jako pro nepožární výplně otvorů. Nikdo neodhalí, která okna, dveře, fasády či světlíky jsou a nejsou v protipožární či kouřotěsném provedení. Odolnosti od 15 do 120 minut jsou pro nás samozřejmostí, chcete-li více neváhejte se zeptat, extrémní řešení má parametr 240 minut. A jako nadstavba, celoskleněné konstrukce s požární odolností do 90 minut.

Okna, dveře a fasády odolné proti vloupání i úniku. To jsou zabezpečovací systémy Schüco vhodné nejen do individuální či komerční výstavby, ale v protiúnikovém provedení i do prostor, odkud není žádoucí nekontrolovaně odcházet, jako jsou věznice, soudní budovy apod. V takovém případě osazuje speciální skla s integrovaným bezpečnostním okruhem a vysokou odolností a neprůstřelností.

Neprůstřelné systémy jsou poslední variantou bezpečnostním systémů Schüco. Opět ve všech variacích pro okna, dveře i fasády. Možnost doplnit o odolnost proti výbuchu či jakoukoliv třídu bezpečnosti proti průstřelu. V kombinaci s protiúnikovým řešením prakticky všemu odolávající výplně otvorů.

Protipožární dveře a okna Schüco Okna a dveře odolné proti vloupání Schüco Okna a dveře odolné proti úniku Schüco Neprůstřelná okna a dveře Schüco Okna a dveře odolné proti výbuchu Schüco