Celoskleněné výrobky a bezrámové zasklení| Bezrámové zasklení

Bezrámové zasklení RIN-AL. Vyjímečnost se ukrývá v detailu.


Bezrámové zasklení RIN-AL splňuje stále extrémnější požadavky architektů a investorů na vzdušné řešení fasády a vyjímečný vzhled objektu. Máme řešení pro každý Váš požadavek, hranicí je jen Vaše představivost. Ze široké nabídky řešení zvolíme pro Vás ten nejvhodnější prvek anebo navrhneme a zrealizuje atypickou konstrukci. Veškeré představitelné aplikace ze skla jsou pro nás výzvou.

RIN-AL Vám nabízí vysoce kvalitní bezrámové zasklení v pevném i posuvném provedení, které podstatně změní pohled na Váš dům. Bezrámové zasklení RIN-AL v sobě sjednocuje vše dobré ze systémových řešení předních dodavatelů a náročnosti majitelů rodinné firmy na dokonalost řešení.

Jedinečnost řešení pak odpovídá vyjímečnosti projektu. Můžete si být jisti, že taková okna/dveře nenajdete na každém druhé domě. I když okna... To nejsou jen okna, to je prostě výhled!


Bezrámové posuvné dveře Schüco Bezrámové posuvné dveře Bezrámové posuvné dveře Hliníkové posuvné dveře Hradec Králové

Naše produkty bezrámového zasklení:

Pevné bezrámové zasklení
BlueFrame

Praha Pevné bezrámové zasklení BlueFrame

Pevné bezrámové zasklení BlueFrame pro odvážné architekty a investory. Tři způsoby usazení a montáže skla, které umožní i jen jednostranné bezrámové provedení - uvnitř i vně.

Dostupné parametry:
Uw = až 0,74 W/m2K
Rw = až 41 dB

Bezrámové posuvné dveře
Sky[e]Motion

Bezrámové posuvné dveře Sky[e]Motion

Bezrámové zasklení posuvných i pevných dílů. Koncepční řešení, vynikající tepelné parametry, tichý posuv, dokonalý vzhled, exteriérové i interiové řešení. To je Sky[e]Motion od RIN-ALu.

Dostupné parametry:
Uw = až 0,80 W/m2K
Rw = až 40 dB

Bezrámové zasklení
SkyVision

Liberec Bezrámové zasklení SkyVision

Bezrámové pevné zasklení a rámové dveře v posuvném či otvíravém provedení. Ideální řešení pro každý rodinný dům. SkyVision nabízí nejvýhodnější poměr cena vs výkon.

Dostupné parametry:
Uw = až 0,95 W/m2K
Rw = až 40 dB