Celoskleněné výrobky a bezrámové zasklení| Celoskleněný program| Skleněné dveře a stěny

Skleněné dveře a stěny RIN-AL. Čisté linie a vzdušné řešení pro Váš dům.


Skleněné dveře a stěny. Rozsáhlý sortiment začínající u typových skleněných dveří do klasické či obložkové zárubně, a který pokračuje přes standardní řešení s kováním pro skleněné dveře a stěny až po individuální řešení s bodovým či atypickým uchycením. To je naše nabídka pro otvíravé skleněné dveře a stěny.

V naší nabídce však naleznete i posuvné skleněné dveře v mnoha rozličných variacích a také rozsáhlé skládací skleněné stěny ať již s parkovištěm anebo v provedení harmonikovém.

Naši nabídku stále inovujeme a tak jako jedni z prvních v České republice nabízíme pro Vaše skleněné dveře i zamykací podlahová madla TouchLock a bezpečnostní panty FingerSafe pro ochranu prstů zejména Vašich dětí.

Sklo, nerez, hliník, mosaz - to jsou naše materiály pro Vaše elegantní skleněné dveře.


skleněné dveře Dorma Nymburk skleněné dveře Dorma skleněné dveře Dorma Mladá Boleslav skleněné dveře Bartosini Nymburk

Naše nabídka pro skleněné dveře a stěny:

Typové skleněné dveře

skleněné dveře Bartosini Mladá Boleslav

Typové skleněné dveře zhotovené pro Vaši klasickou či obložkovou zárubeň. Velké množství designů skel, od čirých po složitě gravírovaná nebo skla s digitálním tiskem.

Skleněné dveře a stěny

skleněné dveře Nymburk

Systém celoskleněných stěn a dveří vyráběných individuálně na míru dle Vašeho přání, návrhu a zaměření na místě. Témě každá aplikace skleněných stěn má technické řešení.

Skleněné posuvné dveře

skleněné posuvné dveře Bartosini Mladá Boleslav

Rozmanitá řešení pro skleněné posuvné dveře zhotovené na míru. Více než dvacet typů uchycení a vedení skel. Libovolné variance a kombinace pevných a posuvných křídel.

Skleněné skládací dveře

skleněné skládací dveře Turnov

Kompletně složitelné skleněné dvee resp. stěny. Ve dvou základních provedeních se skládáním po jednom skle do parkoviště nebo harmonikové skleněné dveře. A samozřejmě s možností kombinace s pevnými díly.