Celoskleněné výrobky a bezrámové zasklení| Celoskleněný program

Celoskleněný program RIN-AL: vzdušné řešení pro Váš dům

Celoskleněné dveře a stěny. Od typových skleněných dveřních křídel do klasické či obložkové zárubně, po nestandardní řešení dveří a stěn s bodových uchycení, přes posuvné skleněné dveře až po rozsáhlé skládací skleněné stěny. Sklo, nerez, hliník, mosaz - to jsou naše materiály pro Vaše elegantní dveře.

Skleněné zábradlí. Vnitřní i venkovní. S uchycením skel na terče či vetknutím do podlahy. Pro schodiště, terasy, balkóny, mostky a pavlače. Speciální celoskleněné zábradlí pro Vaše balkónové dveře a jiné.

Naše skleněné sprchové kouty na míru umožňují za běžnou cenu nejen standardní řešení, ale především řešení atypická, vhodná pro Vás a Vaši koupelnu. Neváhejte si plánovat co chcete, kombinace posuvných, otvíravých a pevných skleněných dílů je samozřejmostí.

Nebo chcete skleněné schodiště? V kombinaci ocelové či dřevěné konstrukce a skleněných stupňů, případně vetknuté skleněné schody a v neposlední řadě i samonosné celoskleněné schodiště. A k tomu pochozí sklo do interiéru i exteriéru.

Skleněné markýzy. Nabízíme ucelený sortiment, klasické zavěšené markýzy na táhlech z nerezové oceli, nosníkové a kombinované, velkoplošné markýzy s sloupy a samozřejmě vetknuté markýzy nebo markýzy se skleněnými nosníky.

Terčové fasády.

Mezi celoskleněné konstrukce patří i nábytkové aplikace. Skleněné stoly, stolky, pulty, police i celé skříně. Máme řadu typových výrobků i nestandardních řešení.

A atypické aplikace. Skleněné funkční nábytkové sochy, fontány, stínítka svítidel na míru, popisky prostor, paravány, skleněné parapety, větrolamy či slunolamy a jiné. Nebojte se zapojit svou představivost.

Bezrámové zasklení RD Havířov Bezrámové zasklení soukromá rezidence Bezrámové zasklení RD Lanškroun Bezrámové zasklení věže Kostelec