Celoskleněné výrobky a bezrámové zasklení

Celoskleněné výrobky a bezrámové zasklení RIN-AL. Nebojte se zapojit Vaši představivost.

Celoskleněné systémy RIN-AL splňují stále se zvyšující požadavky architektů a investorů na vzdušné řešení nejen interiérů, ale i vnějších výplní otvorů. Máme řešení pro každý Váš požadavek, hranicí je jen Vaše představivost. Ze široké nabídky systémových řešení zvolíme pro Vás ten nejvhodnější prvek, anebo navrhneme a zrealizuje atypickou konstrukci. Veškeré představitelné aplikace ze skla jsou pro nás výzvou.

RIN-AL Vám nabízí vysoce kvalitní skleněné aplikace, které podstatně zvyšují atraktivitu a hodnotu Vašeho domu. Celoskleněné konstrukce RIN-AL v sobě sjednocují vše dobré ze systémových řešení předních dodavatelů a náročnosti majitelů rodinné firmy na kvalitu výroby.

Nabídka RIN-AL v oboru celoskleněných aplikací

Celosklo v interieru nabízející rozmanitá řešení pro Vaše kuchyně, koupelny, schodiště, pavlače ale i další prostory. Nabízíme zejména typové skleněné dveře do klasických i obložkových zárubní, skleněné stěny v kombinace pevných, otvíravých, posuvných a skládacích elementů, sprchové kouty na míru, zábradlí, skleněná schodištěa pochozí skla. Dále pak realizujeme rozmanité nábytkové aplikace od stolů, pultů a polic až po netradiční skříně, vestavěné prvky a tzv. funkční sochy. Samozřejmostí jsou také lepené skleněné obklady z barevných či tónovaných skel a zrcadel. A v neposlední řadě lze realizovat i skleněné fontány dle architektonického návrhu.

Stejně tak nalézají celoskleněné aplikace uplatnění i v exterieru. Výše uvedené interiérové prvky od dveří, přes obkladové prvky až po zábradlí lze použít i v exteriéru a ještě je doplňující další možnosti: skleněné markýzy, skleněné slunolamy a především terčové fasády. Komplexnost řešení Vás ohromí.

Pro ty z Vás, kteří chtějí celoskleněný celý dům, tedy včetně výplní otvorů tu máme skutečné bezrámové zasklení. Bezrámové zasklení nejen pro pevná venkovní okna, ale i bezrámové posuvné zasklení - funkční a tepelně-izolační posuvné dveře SkyFrame. Moderní řešení vhodné i pro místní klimatické podmínky s extrémně vysokou tepelnou izolací. Cena odpovídá jedinečnosti řešení. Jedinečnost řešení pak odpovídá vyjímečnosti projektu. Můžete si být jisti, že taková okna nenajdete na každém druhé domě. I když okna. To již nejsou okna, to je prostě výhled!

Do skleněných aplikací řadíme i naše vestavěné skříně. I přesto, že je možné zvolit i jinou výplň než skla či zrcadla, je právě ve skleněných dveřích pro šatní skříně naše největší síla. Smaltovaná skla všech barev, ornámentální skla, skla s potiskem, LED aplikace, oboustranná i jednostranná zrcadla, průhledná a poloprůhledná skla - to jsou výrobky, které běžně dodáváme i pro okna a dveře a proto je dokážeme za výhodných podmínek nabídnout i pro Vaši šatní skříň. A v kombinaci s našimi obkladovými skly a dalšími skleněnými prvky dokážete za přijatelnou cenu docílit moderního vzhledu stěn v celém svém domě.

Pro ty z Vás, kteří chtějí celoskleněný celý dům, tedy včetně výplní otvorů tu máme skutečné bezrámové zasklení. Bezrámové zasklení nejen pro pevná venkovní okna, ale i bezrámové, funkční a tepelně-izolační posuvné dveře Sky-Frame. Moderní řešení vhodné i pro místní klimatické podmínky s extrémně vysokou tepelnou izolací. Cena odpovídá jedinečnosti řešení. Jedinečnost řešení pak odpovídá vyjímečnosti projektu. Můžete si být jisti, že taková okna nenajdete na každém druhé domě. I když okna... To nejsou jen okna, to je prostě výhled!

Bezrámové posuvné zasklení Skleněná markýza Dveře pro vestavěné šatní skříně Bezrámové zasklení Yawal Skleněné zábradlí skleněné sprchové kouty Dveře pro vestavěné šatní skříně