Okna & dveře| Dveře

Vchodové dveře RIN-AL: Vítejte doma!

Okna zasádně ovlivňují vzhled a ráz Vašeho domu. Nejsou přitom jen prostým dekoračním prvkem, ale naopak spoluvytvářejí celkový dojem budovy a staví Váš objekt do středu zájmu okolí nebo na jeho okraj.

RIN-AL Mladá Boleslav jako stabilní rodinný výrobce Vám nabízí vysoce jakostní okna, která zvyšují hodnotu Vašeho domu. Okna RIN-AL jsou komfortní, sjednocují v sobě vše dobré ze systémových řešení předních dodavatelů a náročnosti majitelů rodinné firmy na kvalitu výroby. Okna RIN-AL těží ze spojení s tradicí Schüco a nabízí inovace již dnes splňují všechny nároky zítřka.

Materiály pro vchodové dveře RIN-AL

RIN-AL Vám nabízí rozsáhlý sortiment materiálů, tvarů i barev pro Vaše okna. Díky nejmodernější technologii a systémové kompatibilitě patří kompromisy v oblastech tepelné izolace, stínění, vzhledu a designu minulosti.

Kupujete nová okna? Nejprve si zvolte ideální materiál - dřevo, plast, hliník nebo kombinaci materiálů. Všechno ostatní můžete nechat na nás, nemusíte vybírat kování - používáme systémové, nemusíte volit sklo - standardně dostanete to nejlepší na trhu, nikdo Vás nebude nutit volit si technická řešení meziskelních rámečků a dalších pro laika neznámých detailů - vždy dostanete normami doporučeným hodnotám vyhovující okna.

Inovace pro vchodové dveře

Seznamte se kromě toho se světovou novinkou značky Schüco: hliníkovým oknem s ovládáním pomocí technologie TipTronic: sklápění, otevírání a zavírání pomocí jednoho stisknutí tlačítka! Každý tohoho komfortu užíváme ve svém automobilu, tak proč se ho vzdávat ve vlastním domě.

Nebo chcete posuvná okna či dveře s elektrickým ovládáním? Pak je to pro Vás Schüco eSlide: posuvy s motorem pro ovládání jedním prstem.

hliníkové dveře Hradec Králové plastové dveře Liberec plastové okna Děčín plastové dveře Hradec Králové