Pro zahradu| Hliníkové ploty

Hliníkové ploty.


Hliníkové ploty RIN-AL jsou moderní bezúdržbové ploty, které dodáváme v mnoha rozličných provedeních a povrchových úpravách. Můžete zvolit plaňkové hliníkové ploty, kde plaňky různých průřezů lze umístit ve vertikálním či horizontálním směru anebo hliníkové ploty tyčkové v různých variantách, případně moderní okenicové hliníkové ploty anebo plné ploty zajišťující stoprocentní soukromí.

Jako přímý výrobce nabízíme možnost navrhnout vlastní design plotu a to nejen kombinací planěk, lamel, tyček a deskových materiálů, ale také volbou případných laserových vyřezávaných ornamentů, ohýbaných prvků, kombinací se dřevem, sklem, nerezem či cortenem a v neposlední řadě volbou libovolné povrchové úpravy včetně dekorů dřeva.

Naše hliníkové ploty lze umístit na samonosné hliníkové sloupky případně mezi zděné pilíře či ocelové sloupky. Samozřejmostí je možnost objednání branek, bran, vrat, schránek či zvonkových sestav v jednotném designu.


hliníkové ploty Mladá Boleslav hliníkové ploty Mladá Boleslav hliníkové ploty Mladá Boleslav hliníkové ploty Mladá Boleslav