Okna & dveře| Posuvné dveře

Posuvné a skládací dveře: šetří Váš prostor


Nepřáli byste si zvětšit svůj obytný případně pracovní prostor? Naše posuvné a skládací dveře Vám nabízejí netušené možnosti: obytný prostor může splynout s Vaší zahradou, balkónem či terasou. Nejen posuvná okna a dveře, ale i celé posuvné stěny s celou řadu nových konstrukčních řešení a inovací pro vnitřní i venkovní prostředí.

Skládací a posuvné systémy nabízíme v širokém sortimentu. Pro menší aplikace klasické hliníkové sklopně-posuvné dveře. Pro větší aplikace a moderní domy pak zdvižně-posuvné dveře, velké skládací stěny anebo dokonce bezrámové posuvné dveře. Pomocí skládacích resp. posuvných dveří lze otevřít celou stěnu do zahrady. Minimální požadavky na množství a šířku profilů zaručují nádherné výhledy i v zimě a navíc máme i bezrámové posuvné dveře, které se vyznačují nic nerušícím dokonalým designem. Vyberte si z naší široké nabídky systémů posuvných a skládacích dveří pro Vás to nejoptimálnější řešení.


Hliníkové posuvné dveře Mladá Boleslav Bezrámové posuvné dveře Schüco Bezrámové posuvné dveře Bezrámové posuvné dveře

Naše nabídka pro posuvné a skládací dveře:

Posuvné dveře

hliníkové posuvné dveře Liberec

Systémy Schüco ASS 160.HI a Yawal DP 150, to jsou správná řešení posuvných dveří pro Váš dům v nízkoenergetickém standardu.

Dostupné parametry:
Uw = až 1,20 W/m2K
Rw = až 41 dB

Posuvné-sklopné dveře

hliníkové sklopně-posuvné dveře Liberec

Ucelený systém cenově přijatelných posuvných oken a dveří. Komplexně vychází ze standardní okenních profilů ve všech řadách v sortimentu dřevěných, plastových i hliníkových profilů.

Dostupné parametry:
Uw = až 1,28 W/m2K
Rw = až 40 dB

Skládací dveře

skládací dveře Děčín

Technologicky vyspělé a extrémně tepelně izolující skládací okna a dveře Schüco ASS 80FD a Yawal TM74F. Systémy nabízející kompletní řešení skládacích dveří se spodním alt. horním vedením a systémovou návazností na ostatní okna a dveře na Vašem objektu.

Dostupné parametry:
Uw = až 0,67 W/m2K
Rw = až 41 dB

Bezrámové dveře

bezrámové posuvné dveře Liberec

V systémech SkyFrame a Schüco ASS 77.PD. Dokonalá inovace vzhledu i tepelné izolace. Elektricky ovládané dveře v ultra tenkém rámu z hliníku nebo skelných vláknech, který je schovaný ve stavební konstrukci. Cena odpovídá individuálnímu řešení každého projektu. Přesto se jedná o posuvné systémy budoucnosti, které jsou Vám dostupné již nyní.

Dostupné parametry:
Uw = až 0,85 W/m2K
Rw = až 43 dB