Pro zahradu

Tropické dřeviny a kámen. Náš sortiment pro Vaši zahradu.


RIN-AL vyrábí nejen okna, dveře a skleněné konstrukce, ale také výrobky pro Vaši zahradu. Nechte se inspirovat našim doplňkovým sortimentem a neváhejte poptat nás.

Dodáváme dřevěné terasy a obklady fasád z tropického a severského dřeva. Pro dřevěné terasy používáme obvykle massarandubu, tali, bagkirai či merbau. Provětrávané dřevěné fasády pak realizujeme z červeného cedru, sibiřského modřínu nebo thermowoodu. Ovšem ani jiné dřeviny nejsou pro nás překážkou. Najděte dřevinu, která se Vám líbí, která Vás baví a my ji pro Vás opracujeme a namontujeme.

Nechcete na terasu dřevo, ale kámen? Chcete z kamene obložit celý dům, zídku nebo plot. A chtěli byste rurální kamennou zeď i v interiéru. Pak pro Vás máme správné řešení. Balkánská rula je jeden z nejodolnější a nejtrvanlivější kamenů dostupných na našem trhu. V naší nabídce je jak prodej kamene, tak i celková realizace. U dlažby od přípravy terénu, přes štěrkové lože a/nebo betonovou desku až po vlastní pokládku kamenné dlažby. U plotů a opěrných zídek od základů po finální vzhled a u obkladů opět dodáme nejen materiál, ale i odborně provedenou práci.

Ve všech oborech naší činnosti jsme nakloněni Vašim přáním. Nabízíme individuální zákaznický přístup. Hledáme nová, efektivnější nebo netradiční řešení a materiály. A vždy hledáme cestu jak záměr zrealizovat ke stoprocentní spokojenosti zákazníka.

kamenná dlažba balkánská rula dřevěná terasa z tropického dřeva dřevěná fasáda z cedru

Naše nabídka pro Vaši zahradu:

Terasy z tropického dřeva

dřevěné terasy z tropického dřeva

...

Dřevěné fasády a obklady

dřevěné fasády z tropického dřeva

...

Kamenná dlažba

Kamenná dlažba - balkánská rula

...

Kamenné ploty a zdi

Kamenný plot - balkánská rula

...