Balkóny a terasy| Zasklení balkónů a lodžií

Zasklení balkónů a lodžií RIN-AL: Ochrana před deštěm, mrazem, hlukem, prachem i zloději


S naším zasklením Vaší lodžie, zimní zahrady, terasy či balkónu získáváte vždy něco navíc. Kompaktní, elegantní a cenově dostupná řešení zasklení balkónů a lodžií ve třech základních variantách provedení. Bezrámové skládací zasklení, posuvné zasklení s rámem a unikátní posuvné zasklení balkónu s rámem s přerušeným tepelným mostem a izolačním dvojsklem. To je naše nabídka zaklení lodžií a balkónů, ze které si jistě vyberete.

Samozřejmě nabízíme i související sortiment, zateplení či výměnu zábradlové části, osazení posuvných sítí proti hmyu určených speciálně pro zasklení balkónů a lodžií anebo stínící techniku vhodnou pro tyto výrobky.

A nejen to. Naše systémy jsou plně kompatibilní s dalšími našimi produkty. Balkónové paravány, dělící stěny, zábradlí a zastřešení - to vše nakoupíte u jednoho dodavatele, v jednotném designu a v technickém řešení odpovídajícím Vašim požadavkům.


zasklení lodžií Mladá Boleslav zasklení balkónů Nymburk zasklení balkónů Mnichovo Hradiště zasklení balkónů Mnichovo Hradiště

Argumenty pro zasklení balkónů a lodžií RIN-AL:

• Rozšíření obytného prostoru - se zasklením s přerušeným tepelným mostem pro celoroční obývání
• Funkčnost - kompaktní technické řešení s dokonalou funkčností všech součástí kování
• Bezpečnost - zasklení bezpečnostními tvrzenými nebo lepenými skly, možnost osazení zámků proti vloupání zvenku
• Zateplení - výrazné úspory na nákladech za topení, zvýšení průměrné teploty Vaší lodžie až o 15°C
• Ekonomika - rychlá návratnost
• Životnost - hliník a sklo to jsou materiály s téměř nekonečnou životností
• Kompatibilita - systémově řešená návaznost na zastřešení, paravány, pevné stěny a zábradlí

Naše nabídka pro zasklení balkónů a lodžií:

Bezrámové zasklení balkónů a lodžií

Bezrámové zasklení balkónů a lodžií Mnichovo Hradiště

Systém Optimi to je optimální řešení pro zasklení balkónů či lodžií.

Transparentní celoskleněné provedení je použitelné snad u všech bytových domů. Elegantní a oproti jiným systémů snadné složení skel do strany dává uživateli možnost otevřít celý prostor lodžie.

Rámové zasklení balkónů a lodžií

Rámové zasklení balkónů a lodžií Nymburk

Posuvné zasklení lodžií ASS 24 s hliníkovými profily. To je správná volba pro dokonale těsnící zasklení balkónu nebo lodžie.

Hliníkové profily s kvalitním kováním, posuvem na odlehčených kolečkách a zamykacím kování zajistí nižší prašnost, větší útlum hluku a zejména velkou překážku pro zloděje. Variabilita řešení a barevných kombinací Vám zamotá hlavu.

Zateplené zasklení balkónů a lodžií

Zateplené zasklení balkónů a lodžií Mladá Boleslav

Neobyčejné, unikátní, zasklení balkónu či lodžie. Hliníkový posuvný systém s přerušeným tepelným mostem a zasklením dvojsklem.

Vynikající tepelná izolace, hlukové parametry na úrovni plastových oken, pěkný vzhled a design a nečekaně příznivá cena. To jsou hlavní přednosti našeho zatepleného posuvného systému zasklení balkónů a lodžií.

Sítě proti hmyzu pro zasklení balkónů a lodžií

Sítě proti hmyzu pro zasklení balkónů a lodžií

Nechcete na Váš balkón, lodžii či terasu pouštět dotěrný hmyz? Nevíte, ale, které okno Vašeho zasklení budete zrovna otvírat? Máme pro Vás řešení.

Posuvné sítě proti hmyzu se speciálním vedením připraveným pro osazení na balkonová zasklení. Pro bezrámové i rámové zaklení balkónů a lodžií máme originální a funkční řešení a pak je již jen na Vás, kolik rámečků se sítí si nasadíte.